Характеристики
| Марка | Evercool |
|---|---|
| Размери (mm) | 40 мм |
| Обороти | 6500 rpm |
| Волтаж | 12v |
| Ниво на шум | <26 dBA |
| Въздушен поток | 6.64 CFM |
| Описание |
|
| Гаранция | 6 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Не |
| Марка | Evercool |
|---|---|
| Размери (mm) | 40 мм |
| Обороти | 6500 rpm |
| Волтаж | 12v |
| Ниво на шум | <26 dBA |
| Въздушен поток | 6.64 CFM |
| Описание |
|
| Гаранция | 6 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Не |
Цена:43 €
84.10 лв.
Цена:29 €
56.72 лв.
ПЦД:
3099€
Цена:2999 €
5865.56 лв.
Цена:7 €
13.69 лв.
Цена:59 €
115.39 лв.
Цена:181 €
354.01 лв.