Характеристики
| Марка | AeroCool |
|---|---|
| Размери (mm) | 120 мм |
| Обороти | 1000 rpm |
| Волтаж | 12v |
| Ниво на шум | 23.7dB(A) |
| Въздушен поток | - |
| Описание |
|
| Гаранция | 24 месеца |
| 3pin DC | Да |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Да |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Не |
| Марка | AeroCool |
|---|---|
| Размери (mm) | 120 мм |
| Обороти | 1000 rpm |
| Волтаж | 12v |
| Ниво на шум | 23.7dB(A) |
| Въздушен поток | - |
| Описание |
|
| Гаранция | 24 месеца |
| 3pin DC | Да |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Да |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Не |
Цена:129 €
252.30 лв.
Цена:69 €
134.95 лв.
Цена:57 €
111.48 лв.
Цена:9 €
17.60 лв.
Цена:564 €
1103.09 лв.
ПЦД:
79€
Цена:49 €
95.84 лв.