Характеристики
| Марка | AeroCool |
|---|---|
| Размери (mm) | 120 мм |
| Обороти | 1000 rpm |
| Волтаж | 12v |
| Ниво на шум | 19.7 dBA |
| Въздушен поток | 33.4 CFM |
| Описание |
|
| Гаранция | 24 месеца |
| 3pin DC | Да |
| 4pin PWM | Да |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Да |
| Марка | AeroCool |
|---|---|
| Размери (mm) | 120 мм |
| Обороти | 1000 rpm |
| Волтаж | 12v |
| Ниво на шум | 19.7 dBA |
| Въздушен поток | 33.4 CFM |
| Описание |
|
| Гаранция | 24 месеца |
| 3pin DC | Да |
| 4pin PWM | Да |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Да |
Цена:355 €
694.32 лв.
Цена:577 €
1128.52 лв.
Цена:106 €
207.32 лв.
Цена:66 €
129.09 лв.
Цена:24 €
46.94 лв.
ПЦД:
75€
Цена:65 €
127.13 лв.