Характеристики
| Марка | 1STPLAYER |
|---|---|
| Размери (mm) | 120 мм |
| Обороти | 1100 rpm |
| Волтаж | 12v |
| Ниво на шум | 25.2 dBA |
| Описание |
|
| Гаранция | 24 месеца |
| 3pin DC | Да |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Не |
| Марка | 1STPLAYER |
|---|---|
| Размери (mm) | 120 мм |
| Обороти | 1100 rpm |
| Волтаж | 12v |
| Ниво на шум | 25.2 dBA |
| Описание |
|
| Гаранция | 24 месеца |
| 3pin DC | Да |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Не |
Цена:89 €
174.07 лв.
Цена:28 €
54.76 лв.
Цена:339 €
663.03 лв.
Цена:51 €
99.75 лв.
ПЦД:
899€
Цена:699 €
1367.13 лв.
ПЦД:
3693€
Цена:3299 €
6452.31 лв.