Със съчетаването на технологиите Full HD 1080p LED и 100 AMR продуктите от серията L2 на Toshiba внасят подобрения в гледането, които действително забелязвате. По-ярките цветове и плавните и ясни изображения означават, че спортните предавания, игрите и филмите ще изглеждат по-добре от преди, а благодарение на елегантния и стилен корпус и отличителната тънка рамка новият телевизор подобрява дизайна на всяко помещение.
Характеристики
| Серия | L2 |
|---|---|
| Екран | 32 инча (80 см) |
| Тип подсветка | LED |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Технологии |
Картина
Режим на картината
Интерактивни функции
USB функции
|
| Вградени тунери |
|
| Входове и изходи |
|
| Аудио |
|
| Размери (Ш/В/Д) | 73.5 x 45.3 x 2.53 см (размери без поставка) |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 5.85 кг (тегло без поставка) |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Full HD | Да |
| Smart TV | Не |
| 3D | Не |
| Извит екран | Не |
