Характеристики
| Серия | X82K |
|---|---|
| Екран | 43 инча (109.2 см) |
| Тип подсветка | LED |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Технологии |
|
| Вградени тунери |
|
| Входове и изходи |
|
| Аудио |
|
| Размери (Ш/В/Д) | Прибл. 96,4 x 63,0 x 30,3 см |
| Цвят | Черен |
| Тегло | Прибл. 13,1 кг |
| Гаранция | 24 месеца |
| Full HD | Не |
| Smart TV | Да |
| 3D | Не |
| Извит екран | Не |
