Характеристики
| Серия | LE320 |
|---|---|
| Екран | 19 инча (48 см) |
| Тип подсветка | LED |
| Технологии |
- Резолюция на екрана: 1366 x 768; - HD технология HD Ready; - Формат на екрана: 16:9; - Яркост: 400 кд/м2; - Динамичен контраст: 2 000 000:1; - Зрителен ъгъл: X: 176° В: 176°; - Време за реакция: 6 мс; - Ниско потребление на енергия; - Енерго спестяващ режим в Stand-by режим; - LED система за осветяване на панела; - Електронен гид на програмите (EPG), 7 дни; - USB медия плеър за видео, снимки и музика; - Възпроизвеждане на файлове DivX и Divx HD; - Широкоекранен режим, SDTV видео : Normal/Zoom 14:9/Panorama/Full/Cinema 16:9/Cinema14:9; - Широкоекранен режим, HDTV видео Full; - Широкоекранен режим за сигнал с РС : Normal/Full; - Режим от Компютър: Analog RGB; - Режим AV (режим гледане) Стандарт / Кинофилм / Игра / Компютър / xvYCC / Ползвател / Динамично (фиксирано) / Динамично; - Регулировка на цветовата температура, градации 5; - Режим кинолента (подобрен/стандарт/изкл); - Режим Active Contrast (вкл/изкл); - Режим Монохром (вкл/изкл); - AV-Link (чрез SCART); - VESA размер: 75 x 75 мм; |
| Входове и изходи |
- Вход 1: 2 бр. цифрови интерфейса HDMI с HDCP 1.3; - Изход 2: коаксиален звуков изход; - Вход 3: USB 2.0 вход; - Антенeн вход UHF/VHF 75 Om Тип Din (1 Аналогов и Цифров); - Изход 1: Слушалки (3.5 мм мини жак) и звукови чинчове; - Вход 2: Аналогов вход RGB - 21-pin SCART терминали x 1; - Вход 3: Component 1 x (Y/PB(CB)/PR(CR)),Звуков вход; - Вход 4: композитен А/В вход; - Вход 6: CI+ Slot; - Вход 7 : Mini D-Sub 15 pin компютърен; |
| Аудио |
- Аудио изходи: 2 x 3W; - Система на говорителите: Интегрирана; - Автоматично управление височината на звука (Auto Volume Control); - Функция "Чист глас" (Clear Voice); - Virtual звук; - Dolby Surround; - HD Soundsystem MPEG4 AVC, MPEG4 AAC; - Amplifier digital звук; - Звукова система: Nicam B/G, D/K, I, L |
| Размери (Ш/В/Д) | 46.8 x 33.5 x 3.96 см (без поставка) |
| Цвят | Бял |
| Тегло | 3.7 кг (тегло с поставка) |
| Гаранция | 36 месеца |
| Full HD | Не |
| Smart TV | Не |
| 3D | Не |
| Извит екран | Не |
