Моделът от серията AQUOS LC-32LE244 използва водещата в индустрията LED технология на Sharp. Телевизорът e проектиран да съответства на вашия дом, вила или офис. Вграденият в телевизора медиен плейър дава свобода за възпроизвеждане на видео, музика или снимки от USB флаш памет. С изобилие от функции, при това на атрактивна цена, този телевизор е безкомпромисен по отношение на качество на картината и звука.
Този телевизор поддържа DVB-T и отговаря на цифровия стандарт, който ще се излъчва след 01 септември 2013 година.
Характеристики
| Серия | LE244E |
|---|---|
| Екран | 32 инча (80 см) |
| Тип подсветка | LED |
| Технологии |
Дисплей
Характеристики на тунерите на телевизора:
Основни функции на телевизора:
Технически данни на телевизора:
Страна производител на ЛСД панела - Япония Страна на произход - Тайван |
| Входове и изходи |
|
| Аудио |
|
| Размери (Ш/В/Д) | 75 x 47.8 x 5.4 см (размери без поставка) |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 8.6 кг (тегло с поставка) |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Full HD | Да |
| Smart TV | Не |
| 3D | Не |
| Извит екран | Не |
