UHD, Свържете се, изпитайте повече удоволствие
* Възможно е дизайнът и спецификациите на продукта да варират в зависимост от модела и размера на телевизора.
Реална 4K UHD резолюция
Доставете си удоволствие с ясни и отчетливи изображения с 4K UHD телевизор, който има 4 пъти повече пиксела от FHD телевизор. Вече можете да видите дори дребните детайли във всяка сцена.
Тънък и стилен във вашето пространство
* Действителният продукт може да се различава от показаното изображение. Моля, вижте нашата продуктова галерия.
Интелигентен начин да се насладите на смарт телевизия
Набавете си забавленията по-бързо, по-лесно и интелигентно. One Depth събира разнообразно за вас съдържание на един екран. Получете лесен достъп до различни доставчици на съдържание и разгледайте визуализациите на миниатюрите, преди да се отдадете напълно на гледането.
* Изображенията се симулират и са само за илюстрация. Външният вид и спецификациите на дизайна, които не влияят на работата на продукта, подлежат на промяна без предизвестие.** Интелигентната услуга и графичният потребителски интерфейс (GUI) могат да се различават според модела и региона.*** Всички устройства трябва да бъдат в една и съща мрежа и се изисква връзка с интернет. **** Необходим е абонамент за Netflix стрийминг.
HDR, вижте повече детайлиГледайте HDR съдържание с по-голяма яснота и детайлни цветовете. Samsung UHD TV ви предоставя по-точни детайли в ярки и тъмни сцени. * Не е гарантирана съвместимостта с цялото HDR съдържание. |
|
|
|
PurColourГледайте любимото си съдържание в естествени цветове, които предават детайлите толкова ясно, все едно са реални. Осигурете си гледане на телевизия в повече цветове. |
UHD DimmingИзпитайте удоволствието от цветове, острота и нива на контраста, които са оптимизирани за гледане. UHD Dimming разделя и преработва екрана на малки блокове, за да видите още по-прецизни детайли. |
|
Характеристики
| Серия | NU7372 |
|---|---|
| Екран | 49 инча (124.46 см) |
| Тип подсветка | LED |
| Резолюция | 3840x2160 пиксела |
| Технологии |
|
| Вградени тунери |
|
| Входове и изходи |
|
| Аудио |
|
| Размери (Ш/В/Д) | 1101.5 x 638.5 x 95.7 мм |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 13.3 кг |
| Гаранция | 24 месеца |
| Full HD | Не |
| Smart TV | Да |
| 3D | Не |
| Извит екран | Да |
