Характеристики
| Серия | FLYR274SC |
|---|---|
| Екран | 42 инча (107 см) |
| Тип подсветка | LED |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Технологии |
|
| Вградени тунери |
|
| Входове и изходи |
|
| Аудио |
|
| Размери (Ш/В/Д) | 94.9 x 56 x 5.51 см (приблизителни размери) |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 12.6 кг (тегло с опаковка) |
| Гаранция | 24 месеца |
| Full HD | Да |
| Smart TV | Не |
| 3D | Не |
| Извит екран | Не |
