Характеристики
| Серия | ViewPad 10e |
|---|---|
| Цвят | Черен |
| Процесор | 1 GHz Cortex A8 |
| Оперативна памет | 512MB DDR3 , 667MHz |
| Екран | 9.7-инчов TFT-LCD, капацитивен тъчскрийн |
| Памет | 4GB NAND |
| Свързаност | Bluetooth 2.1 +EDR; Wi-Fi 802.11 b/g/n; GPS |
| Функционалност |
- слот за мicroSD карта, поддържа до 32GB; - вграден микрофон и високоговорител; - 3.5 мм аудио жак; - micro USB ; - Mini-HDMI; - Amazon Appstore за Android; - ViewScene 3D; - Swype виртуална клавиатура. |
| Операционна система | Android 2.3.1 Gingerbread |
| Камера | 1.3MP CMOS, в предната част |
| Батерия | 2700mAh литиево-полимерна |
| Тегло | 620 грама |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| LTE модул | Не |
| HDMI | Да |
| Bluetooth | Да |
| Акселерометър | Да |
| USB | Да |
| Камера | Да |
| Втора камера | Не |
| GPS | Да |
| GSM | Не |
