Характеристики
| Серия | ViewPad 10 |
|---|---|
| Цвят | Черен |
| Процесор | Intel Atom N450 (512K Cache, 1.66 GHz) |
| Оперативна памет | 1GB (1x1024MB) DDR3 1333Mhz |
| Екран | 10.1-инчов капацитивен дисплей с LED подсветка (1024x600) |
| Памет | 16GB Flash Drive |
| Свързаност | Wi-Fi (802.11 b/g/n), Bluetooth 2.1 + EDR |
| Функционалност |
- 2x USB 2.0 - 1x Mini VGA - жак за слушалки - 3.5мм - вграден микрофон - вграден високоговорител - слот за micro SD карта |
| Операционна система | Windows 7 Home Premium & Google Android 1.6 |
| Камера | 1.3-мегапикселова камера отпред |
| Батерия | 3200 mAh литиево-полимерна батерия |
| Тегло | 875 грама |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| LTE модул | Не |
| HDMI | Не |
| Bluetooth | Да |
| Акселерометър | Да |
| USB | Да |
| Камера | Да |
| Втора камера | Не |
| GPS | Не |
| GSM | Не |
