Характеристики
| Серия | TEO KID |
|---|---|
| Цвят | Син |
| Свързаност | Wi-Fi свързаност |
| Процесор | MediaTek MT8168 |
| Видеокарта | Mali-G52 MP1 |
| Оперативна памет | 2GB |
| Екран | 10-инчов IPS капацитивен мултитъч екран с резолюция 1280 x 800 пиксела |
| Памет | 32GB |
| Свързаност | Bluetooth 5.0, Wi-Fi 802.11 ac/b/g/n |
| Функционалност |
|
| Размери (Ш/В/Д) | - |
| Операционна система | Android 13 GO EDITION |
| Камера | 2 MP камера на гърба, 0.3 MP в предната част |
| Батерия | 5000 mAh |
| Тегло | - |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Допълнителна карта памет | |
| LTE модул | Не |
| HDMI | Не |
| Bluetooth | Да |
| Акселерометър | Да |
| USB | Да |
| Камера | Да |
| Втора камера | Да |
| GPS | Не |
| GSM | Не |
