Характеристики
| Серия | Idea Tab Plus Tablet |
|---|---|
| Цвят | Розов |
| Свързаност | Wi-Fi свързаност |
| Процесор | MediaTek Dimensity 6400 ( 2.5 GHz ) |
| Видеокарта | Mali-G57 MC2 |
| Оперативна памет | 12GB |
| Екран | 12.1" IPS 2560 x 1600 |
| Памет | |
| Свързаност | 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 5.2 |
| Функционалност |
|
| Размери (Ш/В/Д) | 278,80 x 181,05 x 6,29 мм-8,55 |
| Операционна система | Android 15 |
| Камера | 13MP на гърба, 8MP в предната част |
| Батерия | 10200 mAh |
| Тегло | 530 грама |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| LTE модул | Не |
| HDMI | Не |
| Bluetooth | Да |
| Акселерометър | Да |
| USB | Да |
| Камера | Да |
| Втора камера | Да |
| GPS | Да |
| GSM | Не |
