"Stylistic M532 добре се вписва в традиционно елегантните и стилни таблети на Futjitsu. Именно това е едно от основните му предимства. Когато добавим задоволителната производителност на Tegra 3, голямото количество свободно пространство, качествената камера и разбира се 3G възможностите, които са все по-търсени в наши дни.." Прочетете цялото ревю
Характеристики
| Серия | Stylistic M532 |
|---|---|
| Цвят | Черен |
| Процесор | NVIDIA Tegra 3 T30S (4-ядрен, 1.40GHz) |
| Видеокарта | NVIDIA GeForce ULP (Ultra Low Power) |
| Оперативна памет | 1GB |
| Екран | 10.1-инчов TFT капацитивен дисплей с резолюция 1280 x 800 и Corning Gorilla Glass |
| Памет | 32GB |
| Свързаност | Bluetooth 3.0, 802.11 a/b/g/n, 3G UMTS Huawei MU 793, HSPA+ |
| Функционалност |
|
| Размери (Ш/В/Д) | 262.6 x 175.4 x 8.6 мм |
| Операционна система | Android 4.0 (Ice Cream Sandwich) |
| Камера | 8-мегапикселова с автофокус и LED светкавица, на гърба, предна 2-мегапикселова |
| Батерия | 3170 mAh (видео възпроизвеждане до 8.4 часа) |
| Тегло | 560 грама |
| Гаранция | 12 месеца |
| LTE модул | Да |
| HDMI | Не |
| Bluetooth | Да |
| Акселерометър | Да |
| USB | Да |
| Камера | Да |
| Втора камера | Да |
| GPS | Да |
| GSM | Не |
