Характеристики
| Серия | Liquid |
|---|---|
| Цвят | Черен |
| Процесор | 800MHz Qualcomm MSM7230 |
| Памет | 512MB |
| Оперативна памет | 1GB |
| Екран | 3.6-инчов TFT LCD сензорен |
| Свързаност | Bluetooth v2.1 с A2DP; Wi-Fi 802.11 b/g/n; GPS; A-GPS |
| Мрежи | 2G GSM 850 / 900 / 1800 / 1900; 3G HSDPA 850 / 1900 / 2100 |
| Интерфейси |
- 3.5 мм стерео жак за слушалки - слот за microSD карта - до 32GB - стандартен microUSB - aкселерометър - сензор за близост - цифров компас - MP3/WAV/WMA/eAAC + плейър - XviD/MP4/H.264/H.263 плейър |
| Опции |
- Dolby Mobile sound enhancement - Google Search, Maps, Gmail - YouTube, Google Talk, Picasa интеграция - Facebook и Twitter интеграция - Преглед на документи (Word, Excel, PowerPoint, PDF) |
| Камера | 5 мегапиксела, dual-LED flash, автофокус, видеозапис |
| Време за разговор | 2G - до 11 часа / 3G - до 8 часа |
| В режим готовност | 2G - до 450 часа/ 3G - до 550 часа |
| Батерия | 1500 mAh литиево-йонна |
| Размери (Ш/В/Д) | 63 x 115 x 13.5 мм |
| Операционна система | Android 2.2 Froyo |
| Тегло | 135 грама |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Слот за microSD карта | Да |
| Втора камера | Не |
| 2 сим карти | Не |
| 5G | Не |
| Безжично зареждане | Не |
