- Windows 11 Pro
- Windows 11 Home
- (MSI препоръчва Windows 11 Pro за бизнеса.)
- До
- Intel® Core™ i7-13620H
- Процесор
- До
- GeForce RTX™ 3050
- 4GB GDDR6

- Разширете визията си на няколко дисплея

- Прозрачен WASD
- За по-лесен геймплей

- Изключително безжично изживяване
ПРЕОТКРИВАНЕ НА МНОГОЯДРЕНАТА АРХИТЕКТУРА ДО ПРОЦЕСОР INTEL® CORE™ i7-13620H
Процесорът Intel® Core™ i7-13620H идва с подобрена хибридна архитектура на ядрата, до 6 ядра за производителност и 4 ядра за ефективност, за по-добра работа в многозадачен режим и работа с взискателни игри.
* Производителност в сравнение с предишното поколение i7-11800H. Спецификациите варират в зависимост от модела.
6
P-ядра
4
E-ядра
15%
Повишаване на производителността
ЛАПТОПИ ОТ СЕРИЯТА GEFORCE RTX 30 - ОТВЪД БЪРЗИНАТА
Гraфичните процесори NVIDIA® GeForce RTX™ 30 Series за лаптопи захранват най-бързите лаптопи в света за геймъри и творци. Те са създадени с Ampere – второто поколение RTX архитектура на NVIDIA – за да ви предоставят най-реалистичната графика с проследяване на лъчи и най-модерни AI функции като NVIDIA DLSS. Освен това, Max-Q Technologies разкрива силата на AI, за да създаде тънки, високопроизводителни лаптопи, които са по-бързи и по-добри от всякога.
ПОВИШЕТЕ ПРОИЗВОДИТЕЛНОСТТА С AI
NVIDIA DLSS повишава скоростта на игрите без компромис с качеството на изображението. Повишете настройките и резолюцията за още по-добро визуално преживяване.
ПОВЕЧЕ ВЪЛНУВАЩИ ПРЕЖИВЯВАНИЯ
Ray Tracing е свещеният Граал на графиките. Той симулира поведението на светлината в реалния свят, за да създаде най-реалистичните и вълнуващи графики за геймъри и творци – и работи бързо благодарение на RT Cores от 2-ро поколение.
Оптимизирана мощност и производителност
NVIDIA Max-Q е усъвършенстван набор от технологии с изкуствен интелект, които оптимизират системата ви за максимална ефективност. Това дава възможност за светкавично бързи лаптопи, които са тънки, тихи и с невероятен живот на батерията.
ОСТАВАТ ХЛАДНИ И ТИХИ ПРИ НАТОВАРВАНЕ
Прецизно настроен, за да бъде забележимо по-тих и по-хладен при натоварване, като лесно се вписва във всяка среда.
10%
По-тих
10%
По-хладен
Измерено по време на загряване на CPU+GPU без дроселиране
*По-ниско е по-добре. Резултатът може да варира в зависимост от конфигурацията и средата.
СВЕТКАВИЧНО БЪРЗ И ПЛАВЕН ДИСПЛЕЙ
MSI геймърските лаптопи са специално създадени и силно оптимизирани за геймъри. Дисплеят е с висока честота на опресняване и плавни визуализации, което ви позволява да изживеете следващото ниво на гейминг.
15.6"
Дисплей с тънка рамка
144Hz
Честота на опресняване
ГЪВКАВА СВЪРЗАНОСТ
Thin 15 осигурява широка свързаност, за да можете лесно да свържете всичките си устройства.
USB 3.2 Gen1 Type-C / DP
USB 3.2 Gen1 Type-A
HDMI™ (4K @ 30Hz)
DC-in
RJ45
Kensington Lock
НАЧИНЪТ, ПО КОЙТО ТРЯБВА ДА ЗВУЧИ МУЗИКАТА
Потопете се в музика без загуби и се насладете на първокласно качество на звука с Hi-Resolution Audio.
АУДИО ЕУФОРИЯ
DTS осигурява поглъщащ, точен звук за геймърите, като ви дава конкурентно предимство.
ИЗКЛЮЧИТЕЛНО БЕЗЖИЧНО ПРЕЖИВЯВАНЕ
Най-новата версия на Wi-Fi 6E осигурява зашеметяваща скорост, като поддържа мрежата плавна и стабилна, дори когато я споделяте с много потребители.
ИГРАЙТЕ МОБИЛНИ ИГРИ КАТО КОНЗОЛА С КОНТРОЛЕР
Режимът "Конзола" осигурява на лаптопа изживяване, подобно на това на конзола, с интуитивен дизайн за безжични контролери за масови игри.
ПОЛУЧАВАТЕ ВСИЧКИ БОНУСИ
Ексклузивният MSI Center ви помага да управлявате и персонализирате своя лаптоп MSI по желания от вас начин.
- *Спецификациите и функциите варират в зависимост от модела, всички изображения са илюстративни. Моля, вижте раздела Технически характеристики за пълни подробности.
Характеристики
| Вид лаптоп | Notebook |
|---|---|
| Подходящ за | Умерен Гейминг |
| Цвят | Сив |
| Серия | Thin 15 B13U |
| Процесор | Intel Core i5-13420H (8-ядрен, 12-нишков, до 4.60GHz, 12MB Кеш) |
| Оперативна памет | |
| Видео карта | NVIDIA GeForce RTX 3050 (4GB GDDR6) |
| Памет | |
| Екран | 15.6-инчов (39.62 см.) - 1920x1080 (Full HD), 144Hz IPS матов |
| Оптично устройство | |
| Usb type-c | 1x USB Type-C |
| Usb type-a | 3x USB 3.0 |
| Hdmi | HDMI |
| Клавиатура | БДС кирилизация |
| Свързаност | LAN 10/100/1000 Мбит/сек, Wi-Fi 6E 802.11ax, Bluetooth 5.3 |
| Батерия | 3-клетъчна |
| Тегло | 1.86 кг. |
| Операционна система | |
| Антивирусна | |
| Usb хъб | |
| Гаранция | 24 месеца международна гаранция |
| Офис програма | |
| Четец за карти памет | Не |
| Жак за микрофон/слушалки | Да |
| LAN порт | Да |
| 4G/5G модул | Не |
| Kensington lock | Да |
| Четец за пръстови отпечатъци | Не |
| Подсветка на клавиатурата | Да |
