Характеристики
| Вид лаптоп | 2-in-1 convertible |
|---|---|
| Цвят | Черен |
| Серия | Zenbook 14 Flip OLED UN5401 |
| Процесор | AMD Ryzen™ 7 6800H (8-ядрен, 16-нишков, 3.20 - 4.70GHz, 16MB Кеш) |
| Оперативна памет | 16GB (1x 16384MB) - LPDDR5 |
| Видео карта | AMD Radeon™ 680M Graphics (споделена памет) |
| Памет | 1TB SSD NVMe |
| Екран | 14-инчов (35.56 см.) - 2880x1800 (Retina), 90Hz, OLED, сензорен, гланцов |
| Оптично устройство | Без оптично устройство |
| Usb type-c | 2x USB Type-C |
| Usb type-a | 1x USB 3.1 |
| Hdmi | HDMI 2.1 |
| Свързаност | Wi-Fi 6E 802.11ax, Bluetooth 5.0 |
| Батерия | 3-клетъчна |
| Тегло | 1.40 кг. |
| Операционна система | Microsoft Windows 11 Pro (64-битова) |
| Антивирусна | Без допълнителна антивирусна |
| Usb хъб | |
| Гаранция | 24 месеца международна гаранция |
| Четец за карти памет | Да |
| Жак за микрофон/слушалки | Да |
| LAN порт | Не |
| 4G/5G модул | Не |
| Kensington lock | Не |
| Четец за пръстови отпечатъци | Да |
| Подсветка на клавиатурата | Да |
