Характеристики
| Вид лаптоп | 2-in-1 convertible |
|---|---|
| Подходящ за | Бизнес и образование |
| Цвят | Черен |
| Серия | ТravelMate Spin TMB311R |
| Процесор | Intel Celeron N4020 (2-ядрен, 2-нишков, 1.10 - 2.80GHz, 4MB Кеш) |
| Оперативна памет | 4GB (1x 4096MB) - DDR4 |
| Видео карта | Intel UHD Graphics 600 (споделена памет) |
| Памет | 64GB eMMC |
| Екран | 11.6-инчов (29.46 см.) - 1366x768 (HD), IPS сензорен |
| Оптично устройство | без оптично устройство |
| Usb type-c | 1x USB Type-C |
| Usb type-a | 2x USB 3.0 |
| Hdmi | HDMI |
| Свързаност | Wi-Fi 802.11ac, Bluetooth 5.0 |
| Батерия | до 12 часа живот по данни на производител в standby |
| Тегло | 1.49 кг. |
| Операционна система | Microsoft Windows 10 Pro Education (64-битова) |
| Антивирусна | Без допълнителна антивирусна |
| Usb хъб | |
| Гаранция | 12 месеца международна гаранция (24 месеца гаранция за физически лица в България) |
| Четец за карти памет | Да |
| Жак за микрофон/слушалки | Да |
| LAN порт | Да |
| 4G/5G модул | Не |
| Kensington lock | Да |
| Четец за пръстови отпечатъци | Не |
| Подсветка на клавиатурата | Не |
