Характеристики
| Серия | Aurora H376BR |
|---|---|
| Тип | Over-Ear (пълноразмерни) |
| Цвят | Черни |
| Вид свързване | Жак 3.5mm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Честотен обхват | 20 Hz - 20 KHz |
| Импеданс (ОМ) | 32 |
| Драйвъри | 40 мм |
| Допълнителни функции | 7.1 виртуализация, Бутони за управление, Възглавнички от мемори пяна, Ергономичен дизайн |
| Дължина на кабел | 2 метра |
| Интерфейс | USB |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Мемори пяна |
| Геймърски | Да |
| Професионални | Не |
| Безжични | Не |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискащи | Не |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Да |
