Характеристики
| Серия | SHP2500 |
|---|---|
| Тип | Over-Ear (пълноразмерни) |
| Цвят | Многоцветни |
| Вид свързване | Жак 3.5mm и 6.3mm |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Ограничения за връщане |
- |
| Честотен обхват | 15 - 22 000 Hz |
| Импеданс (ОМ) | 32 |
| Драйвъри | 40 мм |
| Допълнителни функции | Пълноразмерен дизайн, удобни възглавнички за ушите, вграден регулатор на звука |
| Дължина на кабел | 6 метра |
| Интерфейс | съединител: 3.5 и 6.3 мм; |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Еко кожа |
| Геймърски | Не |
| Професионални | Не |
| Безжични | Не |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискащи | Не |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Да |
