Характеристики
| Серия | Poly Voyager 4320 |
|---|---|
| Тип | On-Ear (стандартни) |
| Цвят | Черни |
| Вид свързване | Bluetooth |
| Гаранция | 24 месеца |
| Ограничения за връщане |
- |
| Честотен обхват | 20 Hz to 20 kHz |
| Драйвъри | 32 мм |
| Допълнителни функции | Тип зареждане: Зарядна станция, Свързани устройства: До 2, Гласови сигнали, Гласов асистент: Siri; Google, Тип микрофон: Шумопотискащ, Технология за акустична защита SoundGuard Digital |
| Честотен обхват на микрофона | 100 Hz to 6.8 kHz |
| Дължина на кабел | 1.5 метра |
| Интерфейс | Bluetooth |
| Обхват на безжичната връзка | До 50 м; До 91 м (с база Voyager Office) |
| Живот на батерията | До 24 часа (време за разговори, индикатор за онлайн състояние изключен); До 18 часа (време за разговори, индикатор за онлайн състояние включен); До 47 часа (време за възпроизвеждане на музика); До 50 дни (време в режим на готовност) 1 |
| Време за зареждане | <1,6 часа |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Еко кожа |
| Поддръжка на операционна система | Windows 11; Windows 10; macOS; Android™; iOS, съвместим с персонални компютри чрез включения BT700 USB-A Bluetooth® адаптер и смартфони чрез Bluetooth® |
| Геймърски | Не |
| Професионални | Не |
| Безжични | Да |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискащи | Не |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Да |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Не |
