Характеристики
| Серия | Poly Blackwire 3225 |
|---|---|
| Тип | On-Ear (стандартни) |
| Цвят | Черни |
| Вид свързване | USB Type-C |
| Гаранция | 24 месеца |
| Ограничения за връщане |
- |
| Честотен обхват | 200 Hz до 6,8 kHZ |
| Импеданс (ОМ) | 32 |
| Драйвъри | 28 мм |
| Допълнителни функции | Какво има в кутията: Слушалки; USB Type-C кабел; Ръководство за потребителя; USB Type-C към USB Type-A адаптер, Тип микрофон Noise cancelling,Въртене на рамото на микрофона 270°, Технология за акустична защита SoundGuard, Потребителски контроли бутони |
| Честотен обхват на микрофона | 100 Hz до 10 kHz |
| Дължина на кабел | 129,5 см (от вграден модул до слушалки); 90 см (от USB до вграден модул); 227 см (общо от USB до слушалки) |
| Интерфейс | USB-C слушалки, 3,5 мм жак и USB-C/A адаптер |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Еко кожа |
| Поддръжка на операционна система | Windows 11; Windows 10; macOS, Съвместим с компютри чрез USB/USB Type-C, свързват се с мобилни устройства и таблети чрез 3,5 мм жак и устройства, които поддържат USB Type-C® |
| Геймърски | Не |
| Професионални | Не |
| Безжични | Не |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискащи | Не |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Да |
