Характеристики
| Серия | EliteOne 870 G9 |
|---|---|
| Процесор | Intel Core i5-14500 (14-ядрен, 20-нишков, 1.90 - 5.00GHz, 24MB Keш) |
| Памет | 16GB (1x 16384MB) - DDR5, 4800MHz |
| Видеокарта | Intel UHD Graphics 770 (споделена памет) |
| Диск | 512GB SSD NVMe |
| Екран | 27-инчов (68.58 см.) - 2560x1440 (QHD), IPS матов |
| Оптично устройство | Без оптично устройство |
| Свързаност | LAN 10/100/1000 Мбит/сек, Wi-Fi 6E 802.11ax, Bluetooth 5.3 |
| Интерфейси |
Страничен панел:
Заден панел:
|
| Тегло | 8.9 кг. |
| Операционна система | Microsoft Windows 11 Pro (64-битова) |
| Гаранция | 12 месеца международна гаранция (24 месеца гаранция за физически лица в България) |
| Клавиатура | БЕЗ кирилизация |
| Full HD | Да |
| SSD | Да |
| Сензорен дисплей | Не |
Серия EliteOne 870 G9
|
|
HP EliteOne 870 G9 | 1565€ |
